SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Yuusha, Yamemasu izle

GENEL BİLGİLER:

Bölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Aksiyon Komedi Fantastik ve Macera.

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 05 Nisan 2022

Yuusha, Yamemasu Anime Konusu:

Dünyayı kurtardıktan sonra, en güçlü kahraman Leo, barışçıl insan dünyasında aranmayan biri oldu. O çok güçlüydü. Sürgünde, yendiği ve yeniden inşa edilmesi gereken İblis Kralın Ordusu’nda bir iş aramaya başladı. Ordunun pek çok sorunu vardı: çok fazla iş yükü, mali sıkıntılar vb. Leo gücünü kullanarak işleri daha iyi hale getirmeye başladı. Leo, Echidna ile tekrar karşılaşınca ona neden insan dünyasını işgal ettiğini sorar. Bunun arkasında beklenmedik bir hikaye vardır…! Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir