SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Yuusha, Yamemasu 1. Bölüm izle

6 Nisan 2022 - Tüm Animeler, Yuusha, Yamemasu

Yuusha, Yamemasu 1. bölüm izle ve I’m Quitting Heroing 1. bölüm HD izle. Yuuyame Türk anime de bu nedenle Türkçe anime izle.

TANITIM VİDEOSU FRAGMAN

GENEL BİLGİLER:

Bölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Aksiyon Komedi Fantastik ve Macera.

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 05 Nisan 2022

Yuusha, Yamemasu Anime Konusu:

Dünyayı kurtardıktan sonra, en güçlü kahraman Leo, barışçıl insan dünyasında aranmayan biri oldu. O çok güçlüydü. Sürgünde, yendiği ve yeniden inşa edilmesi gereken İblis Kralın Ordusu’nda bir iş aramaya başladı. Ordunun pek çok sorunu vardı: çok fazla iş yükü, mali sıkıntılar vb. Leo gücünü kullanarak işleri daha iyi hale getirmeye başladı. Leo, Echidna ile tekrar karşılaşınca ona neden insan dünyasını işgal ettiğini sorar. Bunun arkasında beklenmedik bir hikaye vardır…! Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Yuusha, Yamemasu 1. Bölüm izle

Yuusha, Yamemasu 1. Bölüm izle” üzerine 2 düşünce

Anonim

Reis yeni bölüm ne zaman

Yanıtla
Ömer M.

Reis yeni bölüm ne zaman

Yanıtla

Bir cevap yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.