SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Witch Craft Works 2. Bölüm izle

2 Eylül 2021 - Tüm Animeler, Witch Craft Works

 

 

 

Witch Craft Works 2. bölüm izle veya Witch Craft Works 2. bölüm hd izle ve Witchcraft Works türk anime tv de Anime izle Turkish Anime.

Witch Craft Works anime izle - Witchcraft Works Türkçe izleBölüm Sayısı: 12+

Bölüm Süresi: 23 Dakika

Tür: Fantastik, Büyü, Aksiyon, Doğaüstü Güçler, Seinen,

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 05 Ocak 2014

Witchcraft Works Anime Konusu:

Takamiya Honoka yanındaki okulun bir numaralı güzelliği olan Kagari Ayaka ile iligli problemleri dışında normal bir lise öğrencisidir. Aralarında hiç bir konuşma olmamıştır ancak en ufak bir etkileşim bile Kagari’nin hayranları tarafından Takamiya’nın hırpalanmasıyla sonuçlanmıştır. Okul binası yıkılarak Takamiya’yı öldürecekken Kagari onu kurtarır. Ama… Kagari büyücü gibi giyinmiş ve bir süpürgenin üzerine havada süzülüyordu ve Kagari Takamiya’ya görevinin onu korumasını söyler ve nihayet onu rahatlıkla koruyabilecektir. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya ek olarak istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilir bu sayede hem bizimle ve hem de anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim.

Witch Craft Works 2. Bölüm izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir