SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Tsukumogami Kashimasu izle

Tsukumogami Kashimasu izle, We Rent Tsukumogami hd izle, Tsukumogami Kashimasu türk anime tv, Anime izle, Turkish Anime

Tsukumogami Kashimasu türkçe izle

Bölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Tarihi, Yaşamdan Kesitler, Doğaüstü Güçler, Komedi, Şeytanlar,

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 23 Temmuz 2018

Tsukumogami Kashimasu Anime Konusu:

Seri Edo döneminde, eski Edo’nun (bugünkü Tokyo) Fukagawa koğuşunda belirlendi. Bölge yangına ve sele eğilimli olduğu için, sakinler, kaçmak için onları engellememek için tencere, futon ve dükkân gibi eşyalarını satın almak yerine dükkanlardan kiralamaktadır. Büyük bir kız ve erkek kardeşi olan Obeni ve Seiji, Izumoya adında bir kiralık dükkan işletmektedir. Ancak, envanteriyle karıştırılan tsukumogami, yüz yıllık bir varlıktan sonra ruhlara dönüşen nesnelerdir. Kardeşler bazen bu duyarlı öğeleri müşterilere borçluyorlar. Hem Obeni hem de Seiji bu ruhları görebilir ve konuşabilirler, ve diğer tsukumogami de ünlü kardeşleri duyduktan sonra sıklıkla dükkana gelir. Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemizin Manga Oku kısmına da göz atmayı unutma derim 🙂

Anime Puanı:
7.3/10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir