SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Tomodachi Game 1. Bölüm izle

7 Nisan 2022 - Tomodachi Game, Tüm Animeler

Tomodachi Game 1. bölüm izle ve Friends Game 1. bölüm Türkçe anime izle.

Bölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Oyun, Psikolojik, Shounen

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 5 Nisan 2022

Tomodachi Game Anime Konusu:

Yuuishi Katagiri hayatı boyunca maddi problemlerle boğuşmuş ama yakın arkadaş çevresi sayesinde halinden memnun ve pozitif olmayı öğrenmiştir. Arkadaşlarına verdiği sözü tutmak için, okul gezisi için gerekli parayı biriktirmeyi başarır. Ama toplanan para esrarengiz bir şekilde kaybolunca, Yuuishi’nin parayı toplamaktan sorumlu iki arkadaşı şüphe çeker: Shiho Sawaragi ve Makoto Shibe. Masum olmalarına rağmen, hırsız ortaya çıkmadığı için Shiho ve Makoto sorumluluğu üstlenir. Birkaç gün sonra, Yuushi ve arkadaşları onları buluşmaları için kandıran birer mektup alırlar. Bir araya geldiklerinde pusuya düşürülür ve kaçırılırlar. Kötücül içeriği sebebiyle yayından kaldırılan çizgi filmden bir karakter olan “Manabu-kun”un da bulunduğu bir odada uyanırlar. Manabu-kun’dan içlerinden birinin bir borcun ödenmesi için onları bir araya topladığını öğrenirler. Aralarındaki bağın gücünü ve birbirlerine duydukları güveni test edecek bir “Arkadaşlık Oyunu” oynamak zorundadırlar. Grubun güveni artan sırlar ve ihanetler yüzünden sarsılırken, Yuushi “arkadaşlarından” hangisine gerçekten güvenebileceğini ve hainin kimliğini bulmak zorundadır! Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Tomodachi Game 1. Bölüm izle

Etiketler: , ,

Tomodachi Game 1. Bölüm izle” üzerine bir düşünce

Gintoki

” Hepimiz arkadaşız, şimdi ve sonsuza dek.” Hahhah gülesim geliyor seri manasında gerçeklik olarak değil bakalım nasıl sırt çevirmeler nasıl yiğitlikler göreceğiz. Birisi kapınıza bir mektup bırakırsa almayın abi ne yapacaksınız. Çocuk arkadaşın ne olduğunu yeni çözdü… veya değildir bakalımm . Teşekkürlerrr paylaşımınız için

Yanıtla

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.