SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Tomo-chan wa Onnanoko! 10. Bölüm izle

12 Mart 2023 - Tomo-chan wa Onnanoko!, Tüm Animeler

Tomo-chan wa Onnanoko! 10. bölüm izle ve Tomo-chan Is a Girl! 10. bölüm Türkçe anime izle.

Bölüm Sayısı: 13

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Romantizm, Komedi,

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 05 Ocak 2023

Tomo-chan wa Onnanoko! Anime Konusu:

Tomo Aizawa ve Junichirou “Jun” Kubota görebileceğiniz en sıkı dostlardır. Birbirleriyle didişip tartışırlar ama iyi günde kötü günde birbirlerinin arkasını kollarlar. Yine de ortada ufak bir sorun vardır: Tomo, Jun’a aşıktır! Tomo küçüklüğünden beri erkeklerle takılmaktadır; erkeksi doğası nedeniyle Jun onun hiçbir girişimini fark etmez hatta açıkça itiraf etse bile. Üstüne üstlük, uzun süre onun bir kız olduğunu bile fark etmemiştir. Tomo Jun’un dikkatini çekip kötü şöhretli Brozone’dan kaçabilecek mi? Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Tomo-chan wa Onnanoko! 10. Bölüm izle

Tomo-chan wa Onnanoko! 10. Bölüm izle” üzerine 4 düşünce

Anonim

Abi boruto atarsan onlara

Yanıtla
Anonim

Abi boruto atarsan onlara

Yanıtla
Rufet HACIYEVA

boruto atarsan onlara

Yanıtla
Anonim

anime izlemeye ilk sizin sitenizden başlamıştım, naruto v.s ilk animelerimi sizin sitenizden izledim. Şu anda toplam izlediğim bölüm 5600ü geçti, 😀 maceramda bana katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederim

Yanıtla

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.