SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Tokyo Ghoul:re – [3. Sezon]

Tokyo Ghoul:re

(Tokyo Ghoul 3. Sezon​)

Anime Puanı:
7/10

Bölüm Sayısı: 12+

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Korku, Aksiyon, Doğaüstü Güçler, Seinen, Psikolojik, Gizem, Dram

Yaş Sınırı: 17+ (Şiddet & Argo)

Yayın Tarihi: 19 Haziran 2018

Konu:

Tokyo Ghoul 3. Sezonudur.

CCG’nin Anteiku baskınından bu yana iki yıl geçmiştir. Tokyo’daki atmosfer, CCG’nin artan nüfusundan ötürü büyük ölçüde değişse de, Ghoul’lar, hala bir tehlike unsuru olarak algılanmaktadır, özellikle GCG’nin kendi varlıklarına kastı olduğunu düşünen Aogiri Tree örgütü.
Quinx Squad olarak bilinen özel bir ekip CCG’ya Tokyo’nun istenmeyen sakinlerini yok etmek konusunda destek çıkar. Ghoul’ların özel yeteneklerinden faydalanmak için ameliyat geçirmiş bu insanlar tehlikeli yaratıkları yok etmek için operasyonlara katılırlar. Bu grubun lideri Haise Sasaki, ünlü özel sınıf araştırmacısı Kishou Arima tarafından eğitilmiş yarı-ghoul, yarı insan. Ancak, bu genç adamın ilk ilgi çeken detayı gözleri olsa da, eskiden olduğu kişiyi yavaş yavaş anımsaması da karmaşık olayları beraberinde getirir. Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Destek olmak için Youtube kanalımıza abone olabilir veya bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Tokyo Ghoul:re 3. Sezon 1. bölüm türkçe altyazılı izle, Tokyo Ghoul:re 3. Sezon türkanime, türkçe anime izle,  türkçe anime indir, anime indirme sitesi, ecchi anime, komedi, fantastik, romantizm, turkanime tv, aksiyon, okul, Tokyo Ghoul:re 3. Sezon 1. bölüm türkanime izle, turkish anime

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir