SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

The Irregular at Magic High School İzle

The Irregular at Magic High School İzle

Mahouka Koukou no Rettousei)

The Irregular at Magic High School türkçe izle

Bölüm Sayısı: 26

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Büyü, Aksiyon, Romantizm, Okul, Aksiyon, Bilim Kurgu, Doğaüstü Güçler

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 06 Nisan 2016

Konu:

Shiba Miyuki’nin sınıf arkadaşı Kitayama Shizuku yurt dışında okumak için yola çıkmıştır. Büyücülerin kendi ülkeleri dışındaki okullarda okuması ulusal bilgilerin sızdırılması olarak görüldüğünden imkansız sayılan bu durum sadece karşılıklı öğrenci değişikliği yoluyla izin verilmektedir. Böylece USNA’dan değişim öğrencisi olarak Angelina Kudou Shields, Japonya’daki Birinci Liseye okumaya gelir. Lina, ülkeye vardığında oradaki büyücülerin bilinmeyen bir varlık tarafından saldırıya uğradığını ve kurbanlarını kansız bıraktığına şahit olur. Tatsuya, bu vampir olaylarının arkasındaki sırrı açığa çıkarabilecek midir? Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen burdaya tıklayarak bağış yapabilir  veya bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Animelerin listesine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemizin Manga kısmına da göz atmayı unutma derim 🙂

Anime Puanı:
9/10

Bir cevap yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.