SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Tamayomi

Tamayomi Türkçe İzle

tamayomi türkçe izle

Bölüm Sayısı:

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Spor, Okul

Yaş Sınırı: Yok

Yayın Tarihi: 01 Nisan 2020

Konu:

Atıcı Yomi Takeda, ortaokul yıllarında okullar arası beyzbol turnuvasında fazla ilerleyemedi. Takımındaki tutucu onun seviyesinde olmadığından, özel hareketi “Büyülü Atış”ı kullanamadı ve sonra onu kullanamadığına pişman oldu. Ortaokuldan sonra beyzbolu bırakmaya karar verdi ve beyzbol kulübü olmayan Shin Koshigaya Lisesi’ne gitti.nnOrada uzun zamandır görüşmediği çocukluk arkadaşı, çocukken birlikte catchball oynadığı Tamaki Yamazaki’yi buldu. Tamaki, ortaokul yıllarında bir tutucu olarak beyzbol oynuyordu ve Yomi’nin “Büyülü Atış”ını bile yakalayabilirdi! Çocukken verdikleri sözleri şimdi tutabilirler! Beyzbol yolculuğunda bir kez daha birlikteler… Bu beyzbolu seven kızların hikayesinin başlangıcı! Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Destek olmak için Youtube kanalımıza abone olabilir veya bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Animelerin listesine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Anime Puanı:
6.4/10

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.