SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Tales of Luminaria the Fateful Crossroad 2. Bölüm izle

31 Ocak 2022 - Tales of Luminaria the Fateful Crossroad, Tüm Animeler

Tales of Luminaria the Fateful Crossroad 2. bölüm izle ve Tales of Luminaria: The Fateful Crossroad 2. bölüm HD izle. Tales of Luminaria the Fateful Crossroad Türk anime de bu nedenle Türkçe anime izle.

Tales of Luminaria: The Fateful Crossroad Türkçe anime izle

Bölüm Sayısı: 2

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Fantastik ve Oyun

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 20 Ocak 2022

Tales of Luminaria the Fateful Crossroad Anime Konusu:

Uzun zaman önce, bu diyar şimdi taşlaşmış olan dağ büyüklüğündeki canavarların eviydi. Doğaüstü güç kalıntılarından taştı, gücünü arayan insanları çekti ve medeniyetler türedi. İnsanlar “İlkel Canavarlar” olarak adlandırdıkları bu doğaüstü güç üreten yaratıklara tapmak için geldiler. Yaşamlarını onların etrafına inşa ettiler. Böylece İlkel Yaratıklar’a ibadet etmeye başladılar. Zaman ileriye, bugüne aktı… Jerle Federasyonu, İlkel Canavarlar’a tapan ülkelerden oluşan bir ittifak ve ileri teknoloji sayesinde patlayıcı gelişmeden yararlanan Gildllan İmparatorluğu arasında savaş çıktı. Savaşın ateşi daha da parlak yanıyor. Özel canlandırılmış özellik Luminaria’nın hikayesinde önemli bir bağlantıyı anlatacak, oyunun “adaletin düşmanca fikirleriyle yüzleşmek” temasını donduruyor ve hayata geçiriyor! Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Tales of Luminaria the Fateful Crossroad 2. Bölüm izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir