SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Spy x Family 4. Bölüm izle

1 Mayıs 2022 - Spy x Family, Tüm Animeler

Spy x Family 4. bölüm izle ve Spy x Family 4. bölüm Türkçe anime izle.

Bölüm Sayısı: ?

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Aksiyon, Komedi, Shounen

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 09 Nisan 2022

Spy x Family Anime Konusu:

Westalis isimli ülke adına çalışan ve kod adı “Alacakaranlık” olan bir casus, komşu ülke Ostania ile aradaki sürtüşmeyi durdurmak ve barışı sağlamak adına bir görev almıştır. Aldığı bu görevde Alacakaranlık, Ostanialı bir politikacı olan Donovan Desmond’a yakınlaşmak mecburiyetindedir ve bu görevi başarabilmek için sahte bir aile kurmak zorundadır. Yetimhaneden sahipleneceği Anya ve “Dikenli Prenses” olarak bilinen Yor ile tanışıp bir yuva kuracaklardır. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Spy x Family 4. Bölüm izle

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.