SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Shuumatsu no Harem 1. Bölüm izle

11 Ekim 2021 - Shuumatsu no Harem, Tüm Animeler

Shuumatsu no Harem 1. bölüm izle ve World’s End Harem 1. bölüm HD izle. Shuumatsu no Harem Türk anime de bu nedenle Türkçe anime izle.

Shuumatsu no Harem izle Ecchi anime izle

Bölüm Sayısı: 11

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Bilim Kurgu, Ecchi, Harem ve Shounen

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 08 Ekim 2021

Shuumatsu no Harem Anime Konusu:

Erkek Öldüren Virüs, dünyadaki erkek nüfusunun yüzde 99.9’unu yok etmiş ölümcül bir hastalıktır. Mizuhara Reito, hayallerinin kızı Taçibana Erisa’yı geride bırakmıştır ve son beş yıldır dondurucuda uyumaktadır. Reito derin dondurucudan uyandığında kendisini seks delisi bir dünyada bulur ve bu dünya Reito’yu en değerli kaynak olarak görmektedir. Reito ve diğer dört damızlık erkeğe lüks olanaklar ve basit bir görev verilir: mümkün olduğu kadar çok kadını hamile bırakarak dünyaya nüfus sağlamak! Ancak Reito’nun tek istediği, üç yıl önce kaybolan biricik aşkı Erisa’yı bulmaktır. Reito ayartılmaya karşı gelip biricik aşkını bulabilecek midir? Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Shuumatsu no Harem 1. Bölüm izle

Shuumatsu no Harem 1. Bölüm izle” üzerine 2 düşünce

Fatih

yeni bölüm ne zaman gelir?

Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.