SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Showtime!: Uta no Oneesan datte Shitai 1. Bölüm izle

10 Ekim 2021 - Showtime!: Uta no Oneesan datte Shitai, Tüm Animeler

Showtime!: Uta no Oneesan datte Shitai 1. bölüm izle ve Showtime!: Uta no Oneesan datte Shitai 1. bölüm HD izle. Showtime!: Uta no Oneesan datte Shitai Türk anime de bu nedenle Türkçe anime izle.

Bölüm Sayısı: ?

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Romantizm ve Yaşamdan Kesitler

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 04 Ekim 2021

Showtime!: Uta no Oneesan datte Shitai Anime Konusu:

Çocuklara yönelik idollük yapan Minami özel hayatında yalnızdır. İşi gereği aşk ilişkileri ve skandallar yaşaması da yasaktır. Şoci Fucimoto resimli kitap yazarı olmayı isteyen dul bir babadır. Kızı Kana-çan ise annesinin ölümüyle hissettiği yalnızlığını Haydi Ablayla Şarkı Söyleyelim programıyla unutabilmiştir. Restoranda karşılaşan Minami ve Şoci birbirlerine geçmişlerinden bahsedelerler ve ilişkileri farklı bir seviyeye varır. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Showtime!: Uta no Oneesan datte Shitai 1. Bölüm izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.