SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Shokei Shoujo no Virgin Road 8. Bölüm izle

25 Mayıs 2022 - Shokei Shoujo no Virgin Road, Tüm Animeler

Shokei Shoujo no Virgin Road 8. bölüm izle ve The Executioner and Her Way of Life 8. bölüm HD Türkçe anime izle.

Bölüm Sayısı: ?

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Aksiyon, Askeri, Fantastik, Macera,

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 01 Nisan 2022

Shokei Shoujo no Virgin Road Anime Konusu:

Kayıp Kişiler, “Japonya” olarak bilinen uzak bir dünyadan buraya gelen gezginlerdir. Kimse evlerini nasıl ve neden terk ettiklerini bilmiyor. Kesin olan tek şey felaket ve musibet getirdikleridir. Onları pişmanlık duymadan yok etme görevi genç bir Cellat olan Menou’ya düşer. Akari ile tanıştığında, bu sadece yapması gereken başka bir iş gibi görünüyordu… ta ki bu kızı öldürmenin imkansız olduğunu keşfedene kadar! Ve Menou bu ölümsüzlüğü yenmenin bir yolunu aramaya başladığında, Akari de ona eşlik etmekten çok mutluydu! Böylece Menou’yu sonsuza dek değiştirecek bir yolculuk başladı… Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Shokei Shoujo no Virgin Road 8. Bölüm izle

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.