SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei izle

The Evolution Fruit: Conquering Life Unknowingly izle

The Evolution Fruit: Conquering Life Unknowingly

Bölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Romantizm, Fantastik ve Macera

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 05 Ekim 2021

Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei Anime Konusu:

Hiiragi Seiichi; çirkin, isyankar, pis ve kokuşmuş bir şişko ki bunlar, görünüşüyle ilgili kendisine birbiri ardına yöneltilen aşağılamalardır ; kendisinin okul hayatı zorbalığa uğrayarak geçmiştir. Ancak bir sebepten ötürü bir gün okul bittiğinde, kendisinin Tanrı olduğunu iddia eden bir ses ona kendisini ses ekipmanları üzerinden başka bir dünyaya taşınmaya hazırlanmasını söyleyen bir ses işitir. Dahası, Seiichi, yalnız değildir ; tüm okulu da onunla beraber gelir. Burası, seviyeler, istatistikler ve beceriler gibi oyun benzeri unsurların bulunduğu bir fantezi dünyasıdır. Ancak, Tanrı’nın planları sona ermemiştir ve onları, “kahraman çağırma” ritüeli hazır olduğunda gerçekten transfer edecektir. Tüm sınıflar, transfer için gruplaşırken Seiichi dışlanır ve tek başına kalır, bu sebeple bir başka alana transfer edilir. Taşınmasının ardından Seiichi’nin yediği ilk şey “Evrim Meyvesi”dir. Bu, Seiichi’nin hayatını kökten değiştirir. Bu hikaye, Seiichi’nin nasıl sürekli zorbalığa uğrayıp başarılarıyla tanınmayan bir insan olmasına rağmen, bu yeni dünyada pozitif ve “hayatta” kalmaya çalıştığını anlatır. Sonuç olarak, kendisi “yeni şampiyonlar ligi”nin bir üyesi haline gelir. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya ek olarak istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilir bu sayede hem bizimle ve hem de anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim.

Bir cevap yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.