SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Shin no Nakama ja Nai to Yuusha no Party izle

Shin no Nakama ja Nai to Yuusha no Party anime izle

Shin no Nakama ja Nai to Yuusha no Party wo Oidasareta node, Henkyou de Slow Life suru Koto ni Shimashita

Banished from the Hero’s Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside

Bölüm Sayısı: 13

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Fantastik, Macera ve Yaşamdan Kesitler.

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 06 Ekim 2021

Banished from the Hero’s Party Anime Konusu:

Cesur ve güçlü bir maceracının hayali… bir eczane açmak mı? Red bir zamanlar Kahraman Grubunun bir parçasıydı, Öfkeli İblis Lordu ile savaşarak kaderi dünyayı kurtarmak olan bir gruptu. Ancak yoldaşı tarafından ihanete uğrayan Red, sınırda sessiz bir kasabada küçük bir eczane açarak yeni bir başlangıç yapmayı umuyor. Hedefi geçmiş hayatını bir sır olarak saklamak olsa da bu kolay olmayacak… özellikle de geçmişinden güzel bir maceracı oraya taşınmak istediğinde. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.