SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Shijou Saikyou no Daimaou, Murabito A ni Tensei suru 1. Bölüm izle

7 Nisan 2022 - Shijou Saikyou no Daimaou, Murabito A ni Tensei suru, Tüm Animeler

Shijou Saikyou no Daimaou, Murabito A ni Tensei suru 1. bölüm izle ve Shijou Saikyou no Daimaou, Murabito A ni Tensei suru 1. bölüm Türkçe anime izle.

ANİME TANITIM VİDEOSU

Bölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Aksiyon, Okul ve Fantastik.

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 06 Nisan 2022

Shijou Saikyou no Daimaou, Murabito A ni Tensei suru Anime Konusu:

Tarihte yer edinmiş en güçlü İblis Lordu olan Varvatos, artık kral statüsüyle yapabileceği her şeyi çoktan yaptığını düşünmüştür. Güçlü olduğundan dolayı da etrafında kimse kalmamış, bu yüzden basit bir ömrün hayalini düşlemeye başlamıştır. Bu amaç uğruna büyü gücünü sıradan biri olmak için ayarlamış ve ‘Ard’ ismiyle bir kez daha doğmuştur. Bu dünyada da insanların beklediği kadar güçlü olmamasıyla bir kez daha hayal kırıklığına uğramış olan Ard, pes etmeyerek amacını gerçekleştirmeye çalışır. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Shijou Saikyou no Daimaou, Murabito A ni Tensei suru 1. Bölüm izle

Etiketler: , ,

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.