SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Selection Project izle

Bölüm Sayısı: 13

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Müzik

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 01 Ekim 2021

Selection Project  Anime Konusu:

Her yaz düzenlenen ulusal gösteri “Seçim Projesi” idol olmaya çalışan kızlar için en büyük fırsat üstelik efsanevi idol Akari Amazawa’nın parladığı yer. Suzune Miyama da böyle bir sahne rüyasının özlemini çekenlerden biri. Çocukluğundan beri hasta olduğundan hastane odasındaki yatağında ışığın şarkısını defalarca dinledi. Akari’nin şarkı söyleyen sesi ona bolca gülücük ve cesaret verdi, Suzune’ye onun yolundan gitmesi için ilham verdi. Ortaokulun son yazında Suzune, hayalini gerçekleştirmek için Seçim Projesi’nin 7. yılına katılmaya karar verdi. Selection’a meydan okuyan kızların hepsi eşsiz güçlü duygulara, birikmiş çabalara ve olağanüstü çekiciliğe sahipti. Binlerce aday arasından sadece dokuz yıldız seçildi ve kızların sıcak ve sert “Seçmeler Savaşı” hayallerini gerçekleştirmeye başladı. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Bir cevap yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.