SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru izle

Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru 1. bölüm izle

The World’s Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

Bölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Aksiyon ve Fantastik.

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 06 Ekim 2021

The World’s Finest Assassin Anime Konusu:

Dünyanın en başarılı suikastçısı emekliliğinden hemen önce ölünce kendini bir tanrıçanın karşısında bulur. Tanrıçanın dünyası felakete doğru gitmektedir ve bir suikastçının özel becerilerine ihtiyacı vardır. Böylece bu suikastçı, güçlü yeni yetenekler ve onlarca yıllık ölümcül bilgiyle donanmış bir şekilde ikinci hayatına Tuatha Dé suikastçı aristokrat hanesinin genç oğlu Lugh olarak başlar. Görevi: bu dünyadaki en güçlü kişiyi, kahramanı bulmak ve ortadan kaldırmak! Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.