SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Sasaki to Miyano 8. Bölüm izle

5 Mart 2022 - Sasaki to Miyano, Tüm Animeler

Sasaki to Miyano 8. bölüm izle ve Sasaki and Miyano, Sasamiya 8. bölüm HD izle. Sasaki to Miyano Türk anime de bu nedenle Türkçe anime izle.

Sasaki and Miyano (Sasamiya) yaoi animesi izle

Bölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Okul, Yaşamdan Kesitler ve Yaoi

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 10 Ocak 2022

Sasaki to Miyano Anime Konusu:

Miyano günlerini huzur içinde Yaoi Manga okuyup yüzünün feminenliğini dert ederek geçirir. Bir tesadüf onu üst sınıf öğrencisi Sasaki’yle bir çekişmeye sürükler. Çekingen Miyano’yu ilgi çekici bulan serseri Sasaki onunla yakınlaşmak için her fırsatı değerlendirir. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Sasaki to Miyano 8. Bölüm izle

Sasaki to Miyano 8. Bölüm izle” üzerine 2 düşünce

BINCIVIN

YENIII BOLUMMM YENIII BOLUMM

Yanıtla
    BINCIVIN

    lutfen gelsınn

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.