SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Sankaku Mado no Sotogawa wa Yoru 8. Bölüm izle

21 Kasım 2021 - Sankaku Mado no Sotogawa wa Yoru, Tüm Animeler

Sankaku Mado no Sotogawa wa Yoru 8. bölüm izle veya The Night Beyond the Tricornered Window 8. bölüm hd izle ve Sankaku Mado no Sotogawa wa Yoru türk anime tv de Anime izle Turkish Anime.

The Night Beyond the Tricornered Window izleBölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Doğaüstü Güçler, Gizem ve Dram

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 03 Ekim 2021

Sankaku Mado no Sotogawa wa Yoru Anime Konusu:

Utangaç kitapçı çalışanı Kosuke Mikado, hayaletleri ve ruhları görme yeteneğine sahiptir ve aslında bu yeteneğinin olmamasını ister çünkü gördükleri genellikle onu korkutur. Sosyal erdemleri zayıf olduğu kadar doğaüstü güçleri kuvvetli bir ruh kovucusu olan Rihito Hiyakawa, ölümlü veya ölümsüz hiçbir şeyden korkmuyor gibi görünür. Bu tuhaf çift, önlerine çıkan tuhaf vakaları çözmek için bir araya geldiklerinde, çalışma yöntemleri iş için tamamen güvenli olmayabilir! Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya ek olarak istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilir bu sayede hem bizimle ve hem de anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim.

Sankaku Mado no Sotogawa wa Yoru 8. Bölüm izle

Bir cevap yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.