SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Sakugan izle

Sakugan izleBölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Bilim Kurgu Ve Mecha

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 07 Ekim 2021

Sakugan Anime Konusu:

Uzak bir gelecekte, insanlık ana kaya ile bölünmüş sıkışık bir “Koloni”de omuz omuza yaşıyor. Koloninin dışında, “Labirent” olarak bilinen tehlikeli, gelişmemiş bir alan uzanıyor. Labirenti keşfetmek ve gelişmemiş alanları işaretlemek için hayatlarını riske atanlara “İşaretçiler” deniyor. Memempu, İşaretçi olmak isteyen genç bir kızdır ve Gagumber, İşaretçi olmayı bırakan bir adamdır. Bu baba ve kızı ekibi, Labirent’i ele geçirmek üzere! “Yol yoksa, bir tane kaz!” SAKUGAN, Satelight tarafından sunulan ve 2021 Sonbaharı’nda yayınlanan bir meka aksiyon-macera dizisi! Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir