SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Saikin Yatotta Maid ga Ayashii 1. Bölüm izle

1 Ağustos 2022 - Saikin Yatotta Maid ga Ayashii, Tüm Animeler

Saikin Yatotta Maid ga Ayashii 1. bölüm izle ve The Maid I Hired Recently Is Mysterious 1. bölüm Türkçe anime izle.

ANİME TANITIM VİDEOSU

Bölüm Sayısı: ?

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Romantizm, Komedi, Ecchi

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 24 Temmuz 2022

Saikin Yatotta Maid ga Ayashii Anime Konusu:

Güzel hizmetçi Lilith, köşk sahibi Yuuri Bey’in gündelik işlerini yapması için işe alınır. Bununla beraber, Yuuri’nin her hareketine yönelik aşırı şüpheciliği, arkasından bir şeyler çevirdiğinden şüphelenir ve bu onu streslendirir. Paranoyaklığına rağmen Lilith, Yuuri’ye düşkün olmaya başlar ve bağlarını ilerletmek için sık sık onunla dalga geçer.rnrnSaikin Yatotta Maid ga Ayashii, bu tuhaf romantik komedi temkinli Yuuri ile olağanüstü çekici hizmetçisi arasındaki ilişki etrafında dönüyor Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Saikin Yatotta Maid ga Ayashii 1. Bölüm izle

Etiketler: , ,

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.