SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Puraore! Pride of Orange izle

Bölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Spor

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 06 Ekim 2021

Puraore! Pride of Orange Anime Konusu:

Hikaye, kızların buz hokeyi ile dünyanın zirvesini hedeflediği Tochigi Eyaleti, Nikko şehrinde geçiyor. Yerel ortaokul öğrencisi Manaka ve zorla davet ettiği küçük kız kardeşi Ayaka, Nikko merkezli Rüya Maymunları takımı tarafından düzenlenen buz hokeyi ile ilk elden deneyimin kapısına geldi. İkisine çocukluk arkadaşları Kaoruko ve Mami katılır. Kızlar antrenman yaparken buz hokeyi ile büyülenirler ve sonunda takıma katılırlar. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Bir cevap yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.