SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Project Scard: Praeter no Kizu İzle

Project Scard: Praeter no Kizu, Project Scard: Scar on the Praeter

Project Scard türkçe izle

Bölüm Sayısı: ?

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Aksiyon, Süper Güçler,

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 09 Ocak 2021

Konu:

Tokyo, Akatsuki Özel Bölgesi. Bu yeni oluşturulan özel ekonomik bölge, tamamıyla devasa Sakishima Holding tarafından idare ediliyordu. Rakip kurumların vergi avantajlarından ve diğer düzenli hizmetlerden faydalanmalarına yönelik girişimleri, büyük bir “Akatsuki Çatışması”na dönüştü. Bölgenin hükümeti kontrolü yitirdi ve Özel Bölge kuralların olmadığı, hukuksuz bir yer haline geldi.rnrnFakat onu korumak için ayağa kalkanlar da vardı.rnÖfkeli ilahi canavarları mühürleyen, “Tanrısal Dövmeler” taşıyan birkaç adam. “Korku” olarak bilinen bu adamların her birinin özel bir gücü ve vücutlarına isabet eden bir mermiyi ya da keskin bir bıçağı bile parçalayacak kadar güçlü kuvvetleri vardı. Bu dövmeleri taşıyanlar güçlerini kullanarak farklı takımlara ayrıldılar: Şehrin koruyucuları, Helios Organizasyonların koruyucuları, Artemis. Ve yasa ve düzeni koruyan “Kamu Güvenliği Özel Birimi.”rnrnHer gün küçük çaplı çete savaşları devam ederken, her biri kendi adalet duygusunun izini sürmeye çalışıyor. Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen burdaya tıklayarak bağış yapabilir  veya bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Animelerin listesine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemizin Manga kısmına da göz atmayı unutma derim 🙂

Anime Puanı:
7.5/10

Bir cevap yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.