SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Platinum End 24. Bölüm izle Final

28 Mart 2022 - Platinum End, Tüm Animeler

Platinum End 24. bölüm izle ve Platinum End 24. bölüm HD izle. Platinum End Türk anime de bu nedenle Türkçe anime izle.

Platinum End anime izleBölüm Sayısı: 24

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Doğaüstü Güçler ve Dram.

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 08 Ekim 2021

Platinum End Anime Konusu:

Mirai Kakehashi, ailesinin ölümünden sonra ona kötü davranan akrabalarıyla yaşamak zorunda kalır. O günden sonra, umutsuz ve karamsar birisine dönüşmüş ve ortaokul mezuniyetinin olduğu akşam intihara kalkışmıştır. Ancak kendini koruyucu melek olarak tanıtan ve Mirai’ye mutluluk getirmek isteyen Nasse adında bembeyaz bir kız, Mirai’ye doğaüstü güçler vererek yeni Tanrı olma fırsatını sunarak onu kurtarır! Tanrı unvanını kazanabilmek için diğer 12 “Tanrı Adayını” 999 günde yenmesi gerekir. Bir süre sonra Mirai ve bu gücü elde etmek isteyen adaylar arasında korkunç bir savaş patlak verir ve hayatta kalma mücadelesi başlar. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Platinum End 24. Bölüm izle FİNAL

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.