SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Pet

Pet Türkçe İzle

(ペット)

Bölüm Sayısı: 

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Doğaüstü Güçler, Gerilim, Psikolojik, Seinen

Yaş Sınırı: 17+ (Şiddet & Argo)

Yayın Tarihi: 06 Ocak 2020

Konu:

Pet, insanların anılarını değiştirebilen psişik güçlere sahip özel yetenekli insanları konu ediniyor. Ekip halinde çalışan bu özel yetenekli gençler, genellikle illegal vakaları ve bu vakaların taraflarının zihinlerini manipüle etmekle görevlendiriliyorlar. İnsanların zihnine girip hatıralarını kontrol edebilen insanlar, bu güçü gizemleri ve vakaları çözmek veya daha da kötüsü, suikast için kullanılıyor. Sözü edilen gücün potansiyeli, insanların zihinlerini yok edebilecek kadar güçlü, ancak geri tepip, kendi kalbini de yiyebilir. Pet, bu güçlere sahip gençlere takılan bir lakap. Hiroyuki ve Tsukasa piyasanın en ünlü pet’lerinden ikisi ve birbirleriyle tuhaf bir psişik iletişimleri mevcut. The Company adlı bir organizasyon gençlerin birbirleriyle olan bu bağını öğrenince peşlerine düşüyor ve olaylar gelişiyor. Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Destek olmak için Youtube kanalımıza abone olabilir veya bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Animelerin listesine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Anime Puanı:
7.3/10

Bir cevap yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.