SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Paripi Koumei 10. Bölüm izle

18 Haziran 2022 - Paripi Koumei, Tüm Animeler

Paripi Koumei 10. bölüm izle ve Party People Koumei 10. bölüm HD Türkçe anime izle.

Bölüm Sayısı: ?

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Komedi, Müzik

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 05 Nisan 2022

Paripi Koumei Anime Konusu:

Üç Krallığın Generali Kongming, tüm hayatı boyunca mücadele etmiş, kendisini olduğu gibi başarılı bir stratejist yapan sayısız savaşla yüzleşmişti. Bu yüzden ölüm döşeğinde, yalnızca barışçıl bir dünyada yeniden doğmayı diledi… ve doğrudan günümüzün parti merkezi Tokyo’ya gönderildi! Kongming gibi parlak bir stratejist bile vahşi ritimlere ve hatta daha da vahşi parti insanlarına uyum sağlayabilir mi?! Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Paripi Koumei 10. Bölüm izle

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.