SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu 2. Bölüm izle

10 Nisan 2022 - Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu, Tüm Animeler

Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu 2. bölüm izle ve Trapped in a Dating Sim: The World of Otome Games is Tough for Mobs 2. bölüm HD izle. Otomege Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu Türk anime de bu nedenle Türkçe anime izle.

Bölüm Sayısı: ?

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Romantizm ve Okul. Fantastik ve Harem

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 03 Nisan 2022

Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu Anime Konusu:

Eski japon bir işçi olan Leon, bir “otome oyununun” içine reenkarne oldu ve kadınların erkeklerin üzerinde olduğu bir dünyada umutsuzluğa kapıldı. Sanki insanlar sadece bu dünyada kadınlar için basamak taşları görevi gören çiftlik hayvanları gibiydi. Tek istisna, oyunun romantik hedefleri, veliaht prens tarafından yönetilen bir grup yakışıklı adamdı.rnBu garip koşullarda Leon’un tek bir silahı vardı; önceki dünyadan olan bilgisi, yüzsüz kardeşinin bu oyunu ona tamamlaması için zorlaması. Kırsal kesimde içine kapanık yaşamak isteyen Leon, bu bilgilerini yakışıklı erkeklere ve kadınlara bir isyan yaratmak için kullanıyor. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu 2. Bölüm izle

Otome Game Sekai wa Mob ni Kibishii Sekai desu 2. Bölüm izle” üzerine 2 düşünce

Gintoki

Bence o kız bizimkinin ablası jfjjfjfjf birde dığru çıkıyormuş . Bu seriyi sevdim klasik değil ne güzel hele Leon un düşüncelerine nfnfn bizim Dük kızınada acıdım ah kızım 😓 prens ve arkadaşları oç tek fikrim bu . Bölüm için teşekkürler yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum

Yanıtla
Gintoki

Bence o kız bizimkinin ablası jfjjfjfjf birde doğru çıkıyormuş . Bu seriyi sevdim klasik değil ne güzel hele Leon un düşüncelerine nfnfn bizim Dük kızınada acıdım ah kızım 😓 prens ve arkadaşları oç tek fikrim bu . Bölüm için teşekkürler yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum

Yanıtla

Bir cevap yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.