SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

One Punch Man

One Punch Man [1. Sezon]

one punch man izle

Bölüm Sayısı: 12+

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Aksiyon, Parodi, Bilim Kurgu, Süper Güçler, Doğaüstü Güçler, Seinen, Komedi

Yaş Sınırı: 17+ (Şiddet & Argo)

Yayın Tarihi: 05 Ekim 2015

Konu:

Çok çalışmaktan saçları dökülen ve ayrı bir şirinlik kazanan, aynı zamanda da çelimsiz ve sıska olan Saitama, okuldan mezun olduktan sonra iş bulmakta büyük sorunlar yaşar. Aynı zamanda çok güçlü olan kahramanımız, bu süper gücünü süper kahraman olarak kullanmaktan yana tavır sergilemez. Ancak tek yumrukta en güçlü süper kahramanı bile devirebilen hatta yumruğunun yarısı boşa giden Saitama’ nın bu gücüne pek çok durumda ihtiyaç olur. Saitama’ da hobi olarak süper kahramanlık yapmaya başlar. Ancak dış görünüşü, seçtiği kahraman kostümü gibi nedenlerle, hem kahramanlar ve hem de kötüler tarafından bir türlü ciddiye alınmaz. Saçlarının dökülmüş olması konusunda da çok hassas olan Saitama, çok eğlenceli maceralarla izleyici eşsiz bir anime deneyimi oluşturuyor. Anime serisinin tüm bölümlerine yüksek görüntü kalitesiyle ulaşabilmek için one punch man izle linkine tıklamanız yeterlidir. Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Destek olmak için Youtube kanalımıza abone olabilir veya bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Animelerin listesine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Anime Puanı:
9.4/10

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.