SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Omoide no Marnie

21 Ağustos 2019 - Anime Film, Omoide no Marnie, Tüm Animeler
Omoide no Marnie

 

 

 

Omoide no Marnie Film türkçe altyazılı izle, isekai Cheat Magician, türkçe anime izle, turkanime tv, türkçe anime indir, anime indirme sitesi, isekai anime, macera, fantastik, aksiyon, Omoide no Marnie filmi izle, turkish anime

Omoide no Marnie | Türkçe Anime Filmi İzle

Anime Puanı:
8.22/10

Bölüm Sayısı: 1

Bölüm Süresi: 1 Saat 43 Dakika

Tür: Psikoloji, Gizem, Dram

Yaş Sınırı: Yok

Konu:

Anna kum tepelerinin ardındaki Marnie ile tanışana dek dünyada hiç arkadaşı yoktur. Ama Marnie göründüğü gibi değildir.

Dostluk, aile ve yalnızlık hakkındaki gerçeklerden oluşan bir hayalet hikayesi. Anna üvey annesiyle beraber yaşayıp çevresindeki arkadaşlarıyla ve her şeyle ters düşmektedir.

Daha sonrasındaysa Norfolk’a, kum tepelerinde doya doya koştuğu ve su kenarındaki yere, yaşlı Bay ve Bayan Pegg’in yanında kalması için gönderilir. Orada bir bataklık evi vardır ve Marnie denilen tuhaf ve küçük bir kızla tanışır ve Marnie Anna’nın ilk arkadaşı olur. Sonra bir gün Marnie kaybolur.

Sonrasındaysa yeni bir aile, Lindsay’ler, bataklık evine taşınır. Marnie’den dostluk hakkında çok şey öğrenen Anna Lindsay’ler ile sıkı fıkı arkadaş olur ve Marnie hakkındaki tuhaf gerçekleri, Marnie’nin göründüğü gibi olmadığını öğrenir. Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Isekai Cheat Magician animesini birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Destek olmak için Youtube kanalımıza abone olabilir veya bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle de diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.