SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

No Guns Life (2. Sezon) İzle

No Guns Life 2. Sezon İzle

Bölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Seinen

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 10 Temmuz 2020

Konu:

No Guns Life animesinin 2. sezonudur.

Eski bir asker olan Juuzou Inui’nin aklında bir soru vardı Hafızalarını silen ve onu bir sayborga dönüştüren kimdi?nnExtended adıyla anılan sayborg askerler savaştan sonra terhis edildi. Vücudu transfer edilmiş, kafası büyük bir silahla değiştirilmiş Juzo Inui onlardan biriydi! Önceki hayatına dair bir anısı olmadan -ya da kafasını kimin ve neden değiştirdiğini bilmeden- Resolver olarak şehrin karanlık sokaklarında Extended grubunu ilgilendiren olayları çözmeye çalışıyor.nnBir çocuğu kaçırmış, Güvenlik Güçlerinden kaçan bir Extended üyesi yardım etmesi için birisini ararken Inui’nin ofisine geliyor. Inui’nin Extended’a olan sadakati, adamı kovmak yerine yardım etmesine sebep oluyor. Sokak serserileri gibi, Extended ile nasıl baş edileceğini bilen bir ajan göndermiş büyük şirket Beruhren gibi, herkes çocuğu yakalamak için savaş verirken güvende tutmak kolay olmayacak… Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Destek olmak için Youtube kanalımıza abone olabilir veya bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Anime Puanı:
7.5/10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir