SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Naruto 3. Film İzle

27 Ağustos 2020 - Anime Film, Naruto, Tüm Animeler

 

 

 

Naruto 3. Film İzle (Naruto Movie 3)

(Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon Kingdom)

Naruto 3. filmi izle, naruto movie 3 izle

naruto türkçe izle

Bölüm Sayısı: 1

Bölüm Süresi: 1 Saat 34 Dakika

Tür: Fantastik, Macera, Dövüş Sanatları, Aksiyon, Shouen, Süper Güçler, Komedi, Dram

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 05 Ağustos 2006

Konu:

Güneyde, hilal şeklindeki bir adada bulunan Ay ülkesi (Moon Country), çok zengin ve varlıklı bir ülkedir. Bu zengin ülkenin Prensi olan Michiru bugüne kadar her istediğini para ile satın almıştır. Bu zengin prens son olarak bir seyahate çıkmaya karar verir. Prens Michiru ve oğlu Hikaru’yu koruma görevi ise kahramanlarımıza yani Naruto, Sakura, Kakashi ve Lee’ye verilir. Seyahatleri esnasında kahramanlarımız bir sirke rastlar ve Prens Michiru’nun oğlu Hikaru, sirkteki “Saber-toothed”u çok sever ve satın almak ister. Hikaru’yu kıramayan Michiru sadece “Saber-toothed”u almakla kalmaz ve beraberinde tüm sirki satın alır. Kahramanlarımızın sözünü zaten dinlemeyen bu şımarık çocuğu korumak zaten yeterince zorken bir de yanlarına sirkteki hayvanların katılması görevi daha da zor hale getirir. Ancak asıl sürpriz, onları Ay ülkesine vardıklarında bekliyordur. Ülkenin asillerinden biri olan Shabadaba, kendisine yardım etmesi için üç güçlü ninjayı kiralamış ve Kral’ı devirerek Ay ülkesini ele geçirmiştir. Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Destek olmak için Youtube kanalımıza abone olabilir veya bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Animelerin listesine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Naruto 3. Film İzle (Naruto Movie 3)

Naruto 3. Film İzle” üzerine bir düşünce

Anonim

Hizmetçim Oldu Dediüm Kişi Yondaime Hokagenin Oğlu çıkınca Benim Sıfad-ı Eşagaliy-e

Yanıtla

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.