SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Mieruko-chan 1. Bölüm izle

4 Ekim 2021 - Mieruko-chan, Tüm Animeler

Mieruko-chan 1. bölüm izle veya Mieruko-chan 1. bölüm hd izle ve Mieruko-chan türk anime tv de Anime izle Turkish Anime.

Mieruko-chan Korku konulu türkçe altyazılı anime izleBölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Korku, Komedi ve Doğaüstü Güçler,

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 03 Ekim 2021

Mieruko-chan Anime Konusu:

Mieruko sıradan bir lise öğrencisidir, ta ki dehşet verici ve iğrenç canavarları görmeye başlayıncaya kadar! Mieruko’nun hayatı tepetaklak olsa da, korkudan ölse bile, kendisini çevreleyen bu ürkütücü şeyleri fark etmemiş gibi yaparak günlük yaşamına devam eder. Arkadaşı Hana’yı ve kendisini tehlikeden uzakta tutmak için kötünün de kötüsüyle karşılaşacak olsa dahi bu korkuya göğüs germelidir. Komedi ve korkunun bir araya gelişiyle Mieruko-chan, paranormalliklerin karşısında kayıtsız kalarak bunun üstesinden gelmeye çalışan bir kızın hikayesini anlatıyor. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya ek olarak istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilir bu sayede hem bizimle ve hem de anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim.

Mieruko-chan 1. Bölüm izle

Mieruko-chan 1. Bölüm izle” üzerine bir düşünce

Mangaski

İyiymiş. Hahaha

Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.