SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta 1. Bölüm izle

8 Temmuz 2022 - Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta, Tüm Animeler

Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta 1. bölüm izle ve My Stepmom’s Daughter Is My Ex 1. bölüm Türkçe anime izle.

ANİME TANITIM VİDEOSU

My Stepmom's Daughter Is My Ex Türkçe izleBölüm Sayısı: ?

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Romantizm, Komedi,

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 06 Temmuz 2022

Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta  Anime Konusu:

Ortaokulda bol bol zaman geçirip mezuniyette ayrılan Mizuto Irido ve Yume Ayai çiftinin yolları en beklenmedik şekilde kesişir. “Büyük kardeş benim! “Hayır benim!” İkinci evliliğini yapan iki kişinin çocukları eski sevgililer miydi? Eski çift, ebeveynlerinin duygularını dikkate alarak ve diğer kardeşin karşı cins olduğunu fark edenin kaybettiği bir “kardeş kuralı’na karar verdi ama banyoda karşılaştıklarında veya okula birlikte gidip geldiklerinde, geçmişin anılarıyla aynı çatının altında yaşayarak birbirlerini nasıl görmezden gelecekler ki?  Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Mamahaha no Tsurego ga Motokano datta 1. Bölüm izle

Etiketler: ,

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.