SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Mahoutsukai Reimeiki 4. Bölüm izle

29 Nisan 2022 - Mahoutsukai Reimeiki, Tüm Animeler

Mahoutsukai Reimeiki 4. bölüm izle ve The Dawn of the Witch 4. bölüm izle Türkçe anime izleme sitesi

Bölüm Sayısı: ?

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Aksiyon, Fantastik, Macera ve Komedi.

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 07 Nisan 2022

Mahoutsukai Reimeiki Anime Konusu:

500 yıl boyunca kilise ve cadılar arasındaki bir çatışmaya katlandıktan sonra dünya şimdi barış içindedir. Fakat, dünyanın bazı bölgelerinde savaşın közleri hala yanmaktadır. Cervil, Wenias Krallığı Sihir Koleji’nde okuyan umutsuz bir öğrencidir. Cervil bir şekilde üniversiteye gitmeden önceki tüm anılarını kaybetmiştir. Okulun müdürü Albus, onu cadılara karşı zulmün şiddetli olduğu, kıtanın güney kısmına özel bir eğitim için gönderir. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Mahoutsukai Reimeiki 4. Bölüm izle

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.