SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Leadale no Daichi nite izle

Leadale no Daichi nite izle | In the Land of Leadale izle

Bölüm Sayısı: ?

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Fantastik, Oyun ve Macera

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 05 Oca 2022

Leadale no Daichi nite Anime Konusu:

Korkunç bir kazanın onu yaşam desteğine bağlamasının ardından, Keina Kagami’nin sahip olduğu son özgürlük kalıntısı, VRMMORPG World of Leadale’deydi. Yine de oyun avatarının vücudunda uyandığında Keina – şimdiki adıyla Cayna – eski hayatının endişelerinin geçmişte kaldığını görüyor, ancak bir şekilde bu yeni diyarda pek de onun hatırladığı Leadale gibi görünmüyor… Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Leadale no Daichi nite 1. bölüm izle ve World of Leadale, In the Land of Leadale 1. bölüm HD izle. Leadale no Daichi nite Türk anime de bu nedenle Türkçe anime izle.

Bir cevap yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.