SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Laidbackers

21 Ocak 2020 - Anime Film, Laidbackers, Tüm Animeler
Laidbackers

 

 

 

Laidbackers Türkçe İzle

(LAIDBACKERS)

Laidbackers Türkçe izle, Laidbackers  hd izle, Laidbackers türkanime, türkçe anime izle,  türkçe anime indir, anime indirme sitesi, Anime Film, Büyü, Fantastik, Komedi turkanime tv, aksiyon, okul, Laidbackers 1. bölüm türkçe altyazılı izle, turkish anime

Laidbackers türkçe anime filmi izle, turkish anime

Bölüm Sayısı: 1

Bölüm Süresi: 58 Dakika

Tür: Anime Film, Büyü, Fantastik, Komedi

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 05 Nisan 2019

Konu:

Kumi Honamanuma büyükannesinin iş yerini devralmak için Kyoto’ya taşınır. Burada boş olması gereken dükkanda yaşayan Eşkıya Mino, K Kusanagi, Mai Haisaka ve bir köpekle karşılaşır. Kumi, şeytan kralın peşinden gelip modern yarıyıla reenkarne olmuş kahramanlar olduklarını iddia eden bu kızlarla yaşamaya başlar. Şeytan kral Ran reenkarne olurken huysuzluk yaşar ve bir ilkokul talebesine reenkarne olur. Öykü Ran’in şeytan kralın parçalarını toplamak istemesiyle başlar.

Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Destek olmak için Youtube kanalımıza abone olabilir veya bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Animelerin listesine Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Laidbackers Türkçe Anime İzle

Anime Puanı:
6.6/10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.