SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Kunoichi Tsubaki no Mune no Uchi 1. Bölüm izle

15 Nisan 2022 - Kunoichi Tsubaki no Mune no Uchi, Tüm Animeler

Kunoichi Tsubaki no Mune no Uchi 1. bölüm izle ve In the Heart of Kunoichi Tsubaki 1. bölüm Türkçe anime izle.

ANİME TANITIM VİDEOSU


Bölüm Sayısı: 13

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Komedi, Shounen,

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 10 Nisan 2022

Kunoichi Tsubaki no Mune no Uchi Anime Konusu:

Çoğunluğu eğitim gören genç kunoichi olan, tamamen kızlardan oluşan soyutlama taraftarı Akane Klanı’nda herkesin uyması gereken bir kural var: “Erkekler tehlikeli varlıklar olduğundan onlarla etkileşime girmek yasaktır.” Köpek Takımı’nın lideri Kunoichi Tsubaki, gelecek vaat eden mükemmel bir acemi ama erkeklerden konu açılınca, kalbinde tuhaf bir his oluşmaya başladı. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Kunoichi Tsubaki no Mune no Uchi 1. Bölüm izle

Etiketler: ,

Kunoichi Tsubaki no Mune no Uchi 1. Bölüm izle” üzerine bir düşünce

AresIsThatU

Eh işte konu şu anda iyi gibi ama işlenişi ilerleyen zamanlarda daha da iyi göreceğiz

Yanıtla

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.