SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Kinsou no Vermeil 2. Bölüm izle

14 Temmuz 2022 - Kinsou no Vermeil: Gakeppuchi Majutsushi wa Saikyou no Yakusai to Mahou Sekai wo Tsukisusumu, Tüm Animeler

Kinsou no Vermeil 2. bölüm izle ve Kinsou no Vermeil: Gakeppuchi Majutsushi wa Saikyou no Yakusai to Mahou Sekai wo Tsukisusumu 2. bölüm Türkçe anime izle.

Vermeil in Gold 1. bölüm türkçe izleBölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Fantastik

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 05 Temmuz 2022

Kinsou no Vermeil Anime Konusu:

Alto Goldfilled tüm büyüleri öğrenmek isteyen bir büyü akademisi öğrencisidir. İkinci sınıfa geçebilmek için bir hizmetkâra sahip olması gerektiği söylendiğinde biraz bozulur, çünkü denemeleri hep başarısızlıkla sonuçlanmıştır. Kütüphanede başına düşen kitaptaki çağırma büyüsünü denediğinde, çağrısına Vermeil cevap verir. Bakalım bu ikilinin ilişkisi ve okuldan arkadaşı Lilia’nın hikayesi onları nerelere taşıyacak? Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Kinsou no Vermeil 2. Bölüm izle

Kinsou no Vermeil 2. Bölüm izle” üzerine bir düşünce

AnimeKpopmüq

14 temmuz 2022 yazıor benim dogum günümde ..

Yanıtla

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.