SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Kimi wa Kanata Türkçe anime filmi izle

Kimi wa Kanata izle, You are Beyond Türkçe anime filmi izle

Bölüm Sayısı: 1

Bölüm Süresi: Yalnız 1 Saat 35 Dakika.

Tür: Romantizm, Fantastik ve Dram

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 27 Kasım 2020

Kimi wa Kanata Anime Konusu:

Mio’nun, çocukluk arkadaşı Arata’ya karşı hisleri vardır ama ona söylememiştir. Bir gün saçma bir şey yüzünden tartışırlar. Gerginlik yatıştıktan sonra Mio sağanak yağmur altında ondan özür dilemeye gider. Ama yoldayken bir trafik kazası geçirir. Bilinci yerine geldiğinde ise kendini yabancı ve gizemli bir dünyada bulur. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Bir cevap yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.