SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Kimetsu no Yaiba

Kimetsu no Yaiba

(Blade of Demon Destruction, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba)

Bölüm Sayısı: 26

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Tarihi, Aksiyon, Shounen, Doğaüstü Güçler, Şeytanlar

Yaş Sınırı: 17+ (Şiddet & Argo)

Yayın Tarihi: 06 Nisan 2019

Konu:

Eski çağlardan beri ormanda insan yiyen iblisler olduğu söylentisi gezmektedir. Bundan ötürü yerli halk gece vakti dışarıya çıkmayı hiç göze alamıyordu. Aynı zamanda efsaneye göre geceleri bu kana susamış iblisleri avlayan bir iblis avcısı vardır. Genç Tanjirou için bu söylentiler yakında acı gerçeklere dönüşecekti. Babasının ölümünden beri Tanjirou ailesine bakma görevini üstlenmişti. Hayatları trajedilerle karşılaşmış olsa bile mutluluğu bulmuşlardı. Ama bu mutluluk Tanjirou ailesini katledilmiş buluncaya kadardı ve hayatta kalan tek üyesi olan kız kardeşi Nezuko, bir iblise dönüşmüştü. Şaşırtıcı bir şekilde Nezuko hala insan duygularını ve düşüncelerini taşıyordu. Böylelikle Tanjirou’nun iblislerle dövüşme ve kız kardeşini tekrar insana dönüştürme görevi başladı. Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Destek olmak için Youtube kanalımıza abone olabilir veya bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde Bulunan Tüm Animeleri Görmek İçin Tıkla.

Anime Puanı:
9.3/10

Kimetsu no Yaiba” üzerine 5 düşünce

Nezuko

2.Sezonu hep aradım ama bulamadım sizde çıkarmı 2.sezon acaba

Yanıtla
    Anonim

    2 sezon 48 gune cikicak

    Yanıtla
Riavi

knk 2. sezon yok diye biliyom ben

Yanıtla
ANAN

Knk ben 3. sezonu bekliyom 😀
Acaba ne zaman gelecek?????

Yanıtla

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.