SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Kenja no Deshi wo Naoru Kenja izle

She Professed Herself Pupil of the Wise Man anime izle

Bölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Fantastik, Macera

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 12 Oca 2022

Kenja no Deshi wo Naoru Kenja Anime Konusu:

Sakimori Kagami Arch Earth Online adı verilen bir VRMMORPG oynar. Kendisi yüzüklerle alakalı bir kitaptaki ak sakallı bir büyücüyle benzer ada ve görünüşe sahip kıdemli bir oyuncudur. Bir gün süresi dolan parasını harcamak için son çare olarak görünüşünü değiştiren bir eşya alır ve karakteri kız olsaydı nasıl görüneceğini seçme fikrini uygular. Uyuyakalmak onu oyundan uzaklaştırmalıydı ama Kagami çevrimiçi bir şekilde uyanır ve oyunun daha gerçekçi olduğu hissine kapılır. Yoksa Arc Earth Online sonunda uzun zamandır beklenen büyük bir güncelleme mi almıştı? Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Kenja no Deshi wo Naoru Kenja 1. bölüm izle ve She Professed Herself Pupil of the Wise Man, Kendeshi 1. bölüm HD izle. Kenja no Deshi wo Naoru Kenja Türk anime de bu nedenle Türkçe anime izle.

Bir cevap yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.