SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san 6. Bölüm izle

15 Mayıs 2022 - Kawaii dake ja Nai Shikimori-san, Tüm Animeler

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san 6. bölüm izle ve Shikimori’s Not Just a Cutie 6. bölüm Türkçe anime izle.

Bölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Romantizm, Yaşamdan Kesitler, Komedi

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 10 Nisan 2022

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san Anime Konusu:

Izumi, hayatı talihsizliklerle dolu bir lise öğrencisidir. Küçüklüğünden beri eve hep yara bere içinde gelirdi. Bu şanssızlığından dolayı günleri hep talihsiz olaylarla geçiyordu- ta ki Shikimori ile çıkmaya başlayana dek.rnShikimori her bakımdan harika bir sevgili; tatlı sevimli ve Izumi’ye inanılmaz derecede aşık. Ancak Shikimori’nin çekiciliği her zaman geçerli değil. Bazen olabilecek en havalı ama korkunç kıza dönüşüyor. Shikimori’nin talepkâr mevcudiyeti ve Izumi’nin iyiliği için gösterdiği o içten ilgisi Izumi’nin nefesini kesiyor. Hem tatlı hem de havalı olan Shikimori’nin hayatına girmesiyle birlikte Izumi’nin talihsiz günleri son buluyor. İkisini de mutlu ve huzurlu günler bekliyor. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san 6. Bölüm izle

Kawaii dake ja Nai Shikimori-san 6. Bölüm izle” üzerine bir düşünce

yeni bolümler nezaman gelir

Yanıtla

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.