SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute! 10. Bölüm izle

2 Mart 2023 - Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute!, Tüm Animeler

Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute 10. bölüm izle. The Eminence in Shadow 10. bölüm Türkçe anime izle.

Bölüm Sayısı: 20

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Fantastik, Aksiyon, Komedi

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 05 Ekim 2022

Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute Anime Konusu:

Büyük kahramanlar ve şeytani kötüler insanların olmak için can attığı karakterlerdir; ancak Cid Kagenou öyle değildir. Her şeyin arkasındaki deha olmayı, ipleri elinde tutmayı ve entrikalarının tüm hikayeyi yönlendirmesini istemektedir. Günümüz Japonya’sındaki önceki hayatında hedeflerine ulaşamamıştı. Ama şimdi, büyülü bir dünyada yeniden doğarak, gölgelerin gerçek yüceliğini gösterecek.rnrnCid sıradan bir mafya karakteri gibi davranırken, gölgelerden gizlenen gizemli tarikatı alt etmeyi amaçlayan (sahte) örgütü Gölge Bahçesi’ne üye toplar. Cid, (sahte) örgütünü, bolca reklam yalanı ile kötü (ancak şaşırtıcı derecede gerçek) Diabolos Tarikatı’na karşı yönetir. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute! 10. Bölüm izle

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.