SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Jahy-sama wa Kujikenai! 10. Bölüm izle

20 Kasım 2021 - Jahy-sama wa Kujikenai!, Tüm Animeler

Jahy-sama wa Kujikenai! 10. bölüm izle veya Jahy-sama Won’t Be Discouraged! 10. bölüm hd izle ve The Great Jahy Will Not Be Defeated! türk anime tv de Anime izle Turkish Anime.

The Great Jahy Will Not Be Defeated anime izle

Bölüm Sayısı: 20

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Shounen, Doğaüstü Güçler, Komedi,

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 01 Ağustos 2021

Jahy-sama wa Kujikenai! Anime Konusu:

Bir zamanlar yeraltı diyarının ikince en güçlü kişisi olarak saygı duyulan, Şeytan Kral’ın yardımcısı Jahy, vatandaşlarını korkuyla yönetiyordu. Ancak büyülü bir kız, muazzam güç içeren mistik kristale saldırıp onu yok ettiğinde, Yeraltı diyarı da yok olur. Hayatta kalmasına rağmen, Jahy neredeyse tüm güçlerini kaybetmiştir ve kendini çocuksu bir görünümle insan dünyasında bulur. Jahy, hem orijinal formunu hem de Yeraltı diyarını kalıcı olarak onarmak için mistik kristalleri toplamaya başlar. Yeni hayatına uyum sağlamaya çalışırken, daha önce hiç karşılaşmadığı günlük sorunlarla uğraşmak zorunda kalacak ama büyük Jahy’nin cesareti kırılmayacak! Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya ek olarak istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilir bu sayede hem bizimle ve hem de anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim.

Jahy-sama wa Kujikenai! 10. Bölüm izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.