SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu 2. Sezon izle

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu 2. sezon izle türkçeBölüm Sayısı: ?

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Fantastik, Komedi, Harem, Büyü, Komedi, Ecchi,

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 09 Nisan 2021

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu 2. Sezon Anime Konusu:

How Not to Summon a Demon Lord’un 2.Sezonudur. MMORPG Cross Reverie’e göre, Sakamoto Takuma diğer oyuncuların kendini Şeytan Kral olarak çağırmasına yetecek ezici gücüyle övünüyordu. Bir gün, oyundaki görünüşüyle öbür dünyaya çağrıldı. Orada “Gerçek çağırma ustası benim.” diye direten iki kişi vardı. Takuma, kızlar tarafından kendi üzerinde canavar çağırmak için kullanılmış olan köle dönüşümü büyüsünü yer― Ancak, tuhaf yetenek “Büyü Yansıması” harekete geçer! Köleye dönüşenler kızlar olur! Takuma şaşırır. O en güçlü büyücüydü ama, hiç sosyal yeteneği yoktu. Panikle ağızından çıkan ilk sözler oyun içerisinde Şeytan Kral rolünü oynadığıydı. “Harikayım mı diyorsun? Tabii ki. Ben Diablo… Şeytan Kral olarak korkulan kişi!” Bu dünyaya ilham verecek olan Şeytan Kralın ve onun mutlak gücüyle daldığı öbür dünya macerasının hikâyesinde perdeler kalkıyor! Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres Turkish Anime

Bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi, Ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da göz atmayı unutma derim 🙂

Anime Puanı:
9.3/10

Bir cevap yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.