SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Hunter x Hunter 71. Bölüm

27 Kasım 2019 - Hunter x Hunter, Tüm Animeler

 

 

 

Hunter x Hunter

(Hunter x Hunter 2011)

Hunter x Hunter 71. bölüm türkçe altyazılı izle, Hunter x Hunter türkanime, türkçe anime izle,  türkçe anime indir, anime indirme sitesi, ecchi anime, komedi, fantastik, romantizm, turkanime tv, aksiyon, okul, Hunter x Hunter 71. bölüm türkanime izle, turkish anime

Hunter x Hunter 71. Bölüm | Türkçe Anime İzle

Bölüm Sayısı: 148

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Aksiyon, Macera, Shounen, Süper Güçler

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 02 Ekim 2011

Konu:

Gon Freecss, avcı (Hunter) olmak isteyen küçük bir çocuktur. Babası da avcı olmak için ailesini terk etmiş ve efsanevi bir avcı olmuştur. Gon da hem babası için bu kadar önemli olan avcılığı tanımak hem de dünyanın en iyi avcısı olmak istemektedir.

Gon 12 yaşına geldiğinde annesi istememesine rağmen avcılık sınavına girmek için evinden ayrılır. Bu sınavı geçmek için hem en zor koşulların üstesinden gelerek hayatta kalmak, hem de bu arada kendisi gibi avcı olmak isteyenlere karşı kendini korumak zorundadır.
Ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres turkishanime.com

Bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Destek olmak için Youtube kanalımıza abone olabilir veya bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazarak bizimle ve diğer anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Not: 1999 yılı yapımı Hunter x Hunter serisinin yeniden yapımıdır.

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.