SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Heion Sedai no Idaten-tachi 10. Bölüm izle

3 Ekim 2021 - Heion Sedai no Idaten-tachi, Tüm Animeler

Heion Sedai no Idaten-tachi 10. bölüm izle veya Idaten Deities in the Peaceful Generation 10. bölüm hd izle ve Heion Sedai no Idaten-tachi türk anime tv de Anime izle Turkish Anime.

Idaten Deities in the Peaceful Generation izle

Bölüm Sayısı: ?

Bölüm Süresi: 24 Dakika

Tür: Fantastik, Aksiyon, Macera, Seinen, Şeytanlar,

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 23 Temmuz 2021

Heion Sedai no Idaten-tachi Anime Konusu:

Tanrılar, iblis saldırıları nedeniyle insanlık yok olmanın eşiğindeyken ortaya çıkar. ‘İdaten’ denilen tanrılar 800 yıl önce gerçekleşen şiddetli savaşta iblisleri mühürler. Şimdilerde ise hiç savaş görmeyen tanrıların barışçıl neslinin huzuru, şeytanların tekrar diriltilmesiyle tamamen bozulacaktır. Çünkü tanrılar, insanlar ve iblisler arasında, sınırsız üç taraflı bir savaş başlamak üzeredir! Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir veya ek olarak istersen anime bölümünü tek tıkla indirebilirsin.

Sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilir bu sayede hem bizimle ve hem de anime sever dostlarımıza paylaşabilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim.

Heion Sedai no Idaten-tachi 10. Bölüm izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.