SAYFAYI YENİLEMEK İÇİN TIKLA

Gyakuten Sekai no Denchi Shoujo 6. Bölüm izle

5 Temmuz 2022 - Gyakuten Sekai no Denchi Shoujo, Tüm Animeler

Gyakuten Sekai no Denchi Shoujo 6. bölüm izle ve Rumble Garanndoll 6. bölüm HD izle. Gyakuten Sekai no Denchi Shoujo Türk anime de bu nedenle Türkçe anime izle.

Gyakuten Sekai no Denchi Shoujo izle, Macera animesi indirBölüm Sayısı: 12

Bölüm Süresi: Yalnız 24 Dakika.

Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Mecha ve Komedi.

Yaş Sınırı: 13+

Yayın Tarihi: 11 Ekim 2021

Gyakuten Sekai no Denchi Shoujo Anime Konusu:

Anime Konusu Yeni bir çağdan hemen öncesi, 2019 Japonyası. Aniden, gökyüzünde başka bir boyuta açılıp “Shinkoku Nippon” adındaki yeri ve göğü baş aşağı olan alternatif bir dünyayı meydana çıkaran yarık belirir. Bu paralel dünya, Japonya’nın eski militarizm zihniyetine sahip Sonsuz Showa çağını ellerinde barındırmaktadır. Paralel dünyanın askerleri, gerçek Japonya’yı “Garann” adındaki devasa robotlarla ve onların modern silahlarımızı etkisiz bırakan gaz silahları “Genmu” ile istila ederler. “Shinkoku Nippon” anında mevcut hükümeti devirir ve fiilen Japonya’nın fethini gerçekleştirir. Yeni çağ ,”Reiwa”, Japonya için henüz varmamıştır. Yani ardından yaşanacak olayları ve maceraları izlemek için gitmen gereken adres. Demek ki Turkish Anime

Sonuç olarak bu animeyi birçok farklı kaynaktan istediğin kalitede izleyebilir. Aynı zamanda istersen anime bölümünü indirebilirsin. Üstelik tek tıkla ve saniyeler içinde.

Ayrıca sitemize ve mobil uygulamamıza destek olmak istersen. ilk olarak bu bölüm hakkında ki düşüncelerini yorum olarak yazabilirsin. Bu sayede hem bizimle, ve hem de diğer anime sever dostlarımızla bu anime hakkındaki düşüncelerini paylaşabilir. Ve onlara fikir verebilirsin.

Sitemizde bulunan tüm Anime listesi. ve ayrıca sitemizin Anime izle kısmına da bir göz atmayı unutma derim. Öyleyse son olarak iyi seyirler.

Bölümler açılmıyorsa veya altyazı olmaması ve benzeri başka sorunlar varsa. Sorunları yorum olarak sorunu bize bildirebilirsiniz böylelikle kısa sürede çözebiliriz.

Gyakuten Sekai no Denchi Shoujo 6. Bölüm izle

Bir yanıt yazın

Spoiler içeren yorumları [spoiler] ..... [/spoiler] etiketleri arasına yazınız.